MXSMCJLCE64AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE64AE3
JLCPCB Part #
C2629943
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 5uA 64V 71.1V 90pF TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS