AT93C56A-SQ27U5
MFR.Part #
AT93C56A-SQ27U5
JLCPCB Part #
C5570231
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 2.7V~5.5V 2MHz Built-in write enable latch (WEL) SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS