25LC080BT-I/SN
MFR.Part #
25LC080BT-I/SN
JLCPCB Part #
C2061468
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 5ms 8Kbit SOIC-8 EEPROM ROHS