25LC080AT-E/MS
MFR.Part #
25LC080AT-E/MS
JLCPCB Part #
C2061523
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 10MHz 2.5V~5.5V 200 Years 5ms 8Kbit Hardware write protection function、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI MSOP-8 EEPROM ROHS