24LC025T-I/MNY
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
24LC025T-I/MNY
JLCPCB Part #
C2062689
Package
TDFN-8
Description
-40℃~+85℃ 2.5V~5.5V 2Kbit 400kHz 5ms I2C TDFN-8-EP(2x3) EEPROM ROHS