MXSMCJ130CAE3
MFR.Part #
MXSMCJ130CAE3
JLCPCB Part #
C2628300
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 130V 144V 209V 7.2A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS