1N5945BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5945BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6395579
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 120Ω 1uA@51.2V 68V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS