1N5944APE3/TR8
MFR.Part #
1N5944APE3/TR8
JLCPCB Part #
C17291544
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1.5kΩ 100Ω 1uA@47.1V 62V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS