VN10KN3-G-P002
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
VN10KN3-G-P002
JLCPCB Part #
C629216
Package
TO-92-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1W 2.5V 310mA 5Ω@10V 60V 60pF TO-92-3 MOSFETs ROHS