SMCJ11CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ11CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3713300
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 11V 12.2V 20.1V 5uA 74.6A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS