1N5943BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5943BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C7168461
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@42.6V 56V 86Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS