1N5935P/TR8
MFR.Part #
1N5935P/TR8
JLCPCB Part #
C6984418
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@20.6V 23Ω 28V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes