MXPLAD36KP14CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP14CA
JLCPCB Part #
C2632968
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 14V 15.6V 24V 36kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS