1N5934BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5934BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C5877719
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 19Ω 1uA@18.2V 24V 700Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS