1N5929PE3/TR12
MFR.Part #
1N5929PE3/TR12
JLCPCB Part #
C5490120
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 15V 1uA@11.4V 9Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS