1N5926APE3/TR12
MFR.Part #
1N5926APE3/TR12
JLCPCB Part #
C5877687
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 11V 1uA@8.4V 5.5Ω ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS