AT25080A-10TI-1.8
MFR.Part #
AT25080A-10TI-1.8
JLCPCB Part #
C19526236
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 20MHz 5ms 8Kbit Hardware write protection function、Software write protection function、Page write protection function、Built-in write enable latch (WEL) SPI TSSOP-8 EEPROM