1N4750APE3/TR12
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N4750APE3/TR12
JLCPCB Part #
C5483960
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS