PIC16C710-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C710-20I/SS
JLCPCB Part #
C639145
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 13 20MHz 36Byte 4V~6V 8 Bit 896Byte 8bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS