15KPA90CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA90CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448961
Description
15kW 90V 94.77V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS