15KPA60CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA60CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448759
Description
-55℃~+175℃ 155A@10/1000us 15kW 2uA 60V 63.18V 97.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS