MCP1320T-29LE/OT
MFR.Part #
MCP1320T-29LE/OT
JLCPCB Part #
C145593
Description
-40℃~+125℃ 1 1V~5.5V 1uA 2.9V 200ms Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS