15KPA43AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA43AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3702450
Description
15kW 216.3A 2uA 43V 48V 69.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS