5KP110A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP110A-HR
JLCPCB Part #
C3704569
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 28.8A 2uA 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS