MXLSMLG130CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG130CAE3
JLCPCB Part #
C2627457
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 159V 209V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS