15KPA120E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA120E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448904
Description
-55℃~+175℃ 120V 126.36V 15kW 2uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS