5KP48A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP48A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667380
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 48V 58.9V 5kW@10/1000us 64.6A@10/1000us 77.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS