15KPA100E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA100E3/TR13
JLCPCB Part #
C3711424
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100V 105.3V 15kW 161.3V 2uA 93.6A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS