MPN3012S6R8MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MPN3012S6R8MT
JLCPCB Part #
C52024126
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.6A 253mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS