MNR4030T121MT
MFR.Part #
MNR4030T121MT
JLCPCB Part #
C20612501
Package
SMD,4x4mm
Description
1.35Ω 120uH 460mA 600mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS