MLB2012-300P3A(f)
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB2012-300P3A(f)
JLCPCB Part #
C50503
Package
0805
Description
1 20mΩ 30Ω@100MHz 3A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS