MPTR90V110
MFR.Part #
MPTR90V110
JLCPCB Part #
C3761233
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 13mm 2.2A 200mΩ 40A 470mΩ 8.2s 90V 990mW Plugin Resettable Fuses ROHS