SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C3719816
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 102.74A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS