PTR060V0065-TR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR060V0065-TR
JLCPCB Part #
C2442537
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3A 250mΩ 40A 60V 650mA 720mΩ 880mW 9.7mm 插件 Resettable Fuses ROHS