MPTR90V020
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR90V020
JLCPCB Part #
C3760659
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.83Ω 2.2s 200mA 4.4Ω 400mA 40A 410mW 90V 插件 Resettable Fuses ROHS