MPRV120V030
MFR.Part #
MPRV120V030
JLCPCB Part #
C3762218
Description
-40℃~+85℃ 1.44W 120V 2.1Ω 300mA 3A 600mA 7.9mm 8.5s 880mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS