CR081073F
MFR.Part #
CR081073F
JLCPCB Part #
C3990251
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS