MPRV120V010
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPRV120V010
JLCPCB Part #
C3760756
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10s 120V 200mA 2A 3Ω 7.5Ω 840mW 插件 Resettable Fuses ROHS