CR108214F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR108214F
JLCPCB Part #
C4256308
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS