MPRV120V090
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPRV120V090
JLCPCB Part #
C3762784
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 1.8W 120V 200mΩ 470mΩ 5A 7.2s 900mA 插件 Resettable Fuses ROHS