CR0156R0F
MFR.Part #
CR0156R0F
JLCPCB Part #
C6156594
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS