CR101R40F
MFR.Part #
CR101R40F
JLCPCB Part #
C4152169
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS