SG73S2ARTTD2433F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2433F
JLCPCB Part #
C6221859
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS