CR083933F
MFR.Part #
CR083933F
JLCPCB Part #
C4228633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 393kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS