CR083903F
MFR.Part #
CR083903F
JLCPCB Part #
C4012679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS