CR02106J
MFR.Part #
CR02106J
JLCPCB Part #
C3930957
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS