CR101625F
MFR.Part #
CR101625F
JLCPCB Part #
C4152141
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS