CR083921F
MFR.Part #
CR083921F
JLCPCB Part #
C4053722
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS