CR083931F
MFR.Part #
CR083931F
JLCPCB Part #
C4256580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.93kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS