SMAJ180A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ180A
JLCPCB Part #
C3720230
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.37A 180V 200V 291.6V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS